Změna zákonu o silničním provozu | Buchtič blog o IT a PC

... je jedním z nejnavštěvovanějších tuzemských blogů zabývajících se IT a češtinami do programů a her. Pokud máte problém nejen
s počítačem pravděpodobně u mě naleznete řešení, případně si o něj napište. Zajímám se rovněž o herní průmysl a internet věcí - každý produkt pořádně prověřím. Přiblížíme si tvorbu webových prezentací a budeme cestovat po světě skrz Google Earth. »

 

Změna zákonu o silničním provozu

1 Úno 2006

Už podle nadpisu je jasné, že tento článek úplně nezapadá do tématického zaměření tohoto blogu. Píšu o tom z důvodu, že nedávno jsem napsal článek Náchodský paradox o dopravní situaci města Náchoda. Stále vám to nedává smysl? V připravovaných změnách silničního zákona je zahrnuta totiž i jízda po kruhovém objezdu. Jde o to, že lidé totiž neumí po kruhovém objezdu jezdit a na tom právě vázne doprava, nejen v Náchodě.

Paragraf 30, odst. 5
Při vjíždění na kruhový objezd a jízdě po kruhovém objezdu, nepřejíždí-li z jednoho jízdního pruhu do druhého podle par. 12 odst. 5, řidič nedává znamení o změně směru jízdy; při vyjíždění z kruhového objezdu řidič je povinen dát znamení o změně směru jízdy.

Více o novém silničním zákonu se dozvíte na nově založeném webu Ministerstva dopravy.

Martin Buchta | Kategorie: Ze života
| Počet zobrazení: 1016

← Líbil se vám článek? Podělte se o něj s přáteli!

 
 

Více v ESET Remote Administrator
Jak vzdáleně odinstalovat McAfee Security Scan Plus pomocí ERA?

McAfee Security Scan Plus je bloatware, který se do počítače natáhne automaticky pokud si nedáte pozor při instalaci bezplatných aplikací...

Zavřít