Internet Explorer 7 beta 2 oficiálně | Buchtič blog o IT a PC

... je jedním z nejnavštěvovanějších tuzemských blogů zabývajících se IT a češtinami do programů a her. Pokud máte problém nejen
s počítačem pravděpodobně u mě naleznete řešení, případně si o něj napište. Zajímám se rovněž o herní průmysl a internet věcí - každý produkt pořádně prověřím. Přiblížíme si tvorbu webových prezentací a budeme cestovat po světě skrz Google Earth. »

 

Internet Explorer 7 beta 2 oficiálně

1 Úno 2006

Na sklonku minulého týdne, se ven dostala neoficiální verze sedmičkové verze připravovaného internetového prohlížeče od Microsoftu. Na to MS zareagoval a včera vydal oficiální build, který lze stáhnout z webu Microsoftu.

O víkendu jsem testoval neoficiální verzi a původně jsem chtěl napsat menší recenzi, ale nakonec jsem se k tomu nedostal. Mezitím napsal Marty kvalitní článek, který stojí za přečtení. Dozvíte se v něm, jak na tom opravdu IE7 je. Upřímně řečeno, bída s nouzí. Doufejme, že finální verze bude odladěnější.
Ať žije Opera.

Martin Buchta | Kategorie: Internet, IT
| Počet zobrazení: 613

← Líbil se vám článek? Podělte se o něj s přáteli!

 
 

Více v Hudba, TV, Programování
Miniaplikace na Plochu Windows: Radio Folk v1.6.6

Jak jsem nedávno naznačil, že v přípravě jsou miniaplikace pro online vysílání dalších rádií, máte tu další kousek. Psali jste...

Zavřít