Internet Explorer 7 beta 2 oficiálně | Buchtič blog o IT a PC

... je jedním z nejnavštěvovanějších tuzemských blogů zabývajících se IT a češtinami do programů a her. Pokud máte problém nejen
s počítačem pravděpodobně u mě naleznete řešení, případně si o něj napište. Zajímám se rovněž o herní průmysl a internet věcí - každý produkt pořádně prověřím. Přiblížíme si tvorbu webových prezentací a budeme cestovat po světě skrz Google Earth. »

 

Internet Explorer 7 beta 2 oficiálně

1 Úno 2006

Na sklonku minulého týdne, se ven dostala neoficiální verze sedmičkové verze připravovaného internetového prohlížeče od Microsoftu. Na to MS zareagoval a včera vydal oficiální build, který lze stáhnout z webu Microsoftu.

O víkendu jsem testoval neoficiální verzi a původně jsem chtěl napsat menší recenzi, ale nakonec jsem se k tomu nedostal. Mezitím napsal Marty kvalitní článek, který stojí za přečtení. Dozvíte se v něm, jak na tom opravdu IE7 je. Upřímně řečeno, bída s nouzí. Doufejme, že finální verze bude odladěnější.
Ať žije Opera.

Martin Buchta | Kategorie: Internet, IT
| Počet zobrazení: 878

← Líbil se vám článek? Podělte se o něj s přáteli!

 
 

Více v ESET Remote Administrator
Jak vzdáleně odinstalovat McAfee Security Scan Plus pomocí ERA?

McAfee Security Scan Plus je bloatware, který se do počítače natáhne automaticky pokud si nedáte pozor při instalaci bezplatných aplikací...

Zavřít