Vyšel Winamp 5.13 | Buchtič blog o IT a PC

... je jedním z nejnavštěvovanějších tuzemských blogů zabývajících se IT a češtinami do programů a her. Pokud máte problém nejen
s počítačem pravděpodobně u mě naleznete řešení, případně si o něj napište. Zajímám se rovněž o herní průmysl a internet věcí - každý produkt pořádně prověřím. Přiblížíme si tvorbu webových prezentací a budeme cestovat po světě skrz Google Earth. »

 

Vyšel Winamp 5.13

31 Led 2006

Na včerejším oznámení kritické chybu ve Winampu, zareagoval Nullsoft nečekaně rychle, a proto dnes vydal novou verzi s označením 5.13. Jediný rozdíl oproti předchozí verzi 5.12 je pouze opravení již zmíněné chyby v pluginu „in_mp3.dll„. Vzhledem k tomu, že bohužel změnily kompletně všechny pluginy, jsem nestihl zatím vytvořit kompletní překlad. Bez problému můžete použít jazykový soubor „Čeština.lng z předchozích přeložených verzí, takže hlavní ovládací prvky (nastavení, menu, tooltipy …) budete mít v češtině. Jediné co nebude česky, budou pluginy. Pokud náhodou jazykový soubor nemáte, můžete si stáhnout archív z mého webu.
Ještě uvidím, zda pro verzi 5.13 také kompletní překlad. Spíše bych se zaměřil na překlad verze 5.2beta, protože v něm jsou nové věci, např. podpora víceuživatelů apod. V komentářích se vyjádřete, zda chcete kompletní překlad verze 5.13.

Martin Buchta | Kategorie: Češtiny
| Počet zobrazení: 1061

← Líbil se vám článek? Podělte se o něj s přáteli!

 
 

Více v ESET Remote Administrator
Jak vzdáleně odinstalovat McAfee Security Scan Plus pomocí ERA?

McAfee Security Scan Plus je bloatware, který se do počítače natáhne automaticky pokud si nedáte pozor při instalaci bezplatných aplikací...

Zavřít