Velké mrazy mohou zničit váš telefon | Buchtič blog o IT a PC

... je jedním z nejnavštěvovanějších tuzemských blogů zabývajících se IT a češtinami do programů a her. Pokud máte problém nejen
s počítačem pravděpodobně u mě naleznete řešení, případně si o něj napište. Zajímám se rovněž o herní průmysl a internet věcí - každý produkt pořádně prověřím. Přiblížíme si tvorbu webových prezentací a budeme cestovat po světě skrz Google Earth. »

 

Velké mrazy mohou zničit váš telefon

23 Led 2006

Současné mrazivé počasí výrazně ovlivňuje chod našich mobilních miláčků a může být i příčinou jejich zničení. Nejvíce trpí displeje, které vinou nízkých teplot tuhnou, a zpomaluje se na nich pohyb. Baterie se vybíjejí a mohou ukazovat i špatný stav nabití. Časté střídání velmi chladného a teplého prostředí může vést až k totální destrukci telefonu, který vinou zkondenzované vlhkosti zoxiduje.
Odborníci rozhodně nedoporučují nosit telefon přímo vystavený mrazu např. na šňůrce na krku, nebo ho nechávat v zaparkovaném autě či batohu na zádech. Větší šanci má, když ho nosíte v kapse nebo alespoň v ochranném pouzdře.
Tak co, zamrzl vám ráno váš telefon? Moje M65ka přežila -22°C bez újmy na zdraví ;-).

Martin Buchta | Kategorie: Mobil & tablet
| Počet zobrazení: 1588

← Líbil se vám článek? Podělte se o něj s přáteli!

 
 

Více v ESET Remote Administrator
Jak vzdáleně odinstalovat McAfee Security Scan Plus pomocí ERA?

McAfee Security Scan Plus je bloatware, který se do počítače natáhne automaticky pokud si nedáte pozor při instalaci bezplatných aplikací...

Zavřít