Vyšel Total Commander Public Beta2, dnes PB3 | Buchtič blog o IT a PC

... je jedním z nejnavštěvovanějších tuzemských blogů zabývajících se IT a češtinami do programů a her. Pokud máte problém nejen
s počítačem pravděpodobně u mě naleznete řešení, případně si o něj napište. Zajímám se rovněž o herní průmysl a internet věcí - každý produkt pořádně prověřím. Přiblížíme si tvorbu webových prezentací a budeme cestovat po světě skrz Google Earth. »

 

Vyšel Total Commander Public Beta2, dnes PB3

26 Led 2006

tcmdPo necelém týdnu tu máme druhou veřejnou beta verzi chystané nové verze vynikajícího souborového manažeru. Popis změn naleznete v souboru history.txt, např. byl opraven bug s menu CTL+D, opraven bug při synchronizaci adresářů atd. Stahovat můžete ze serveru Softpedia.com.

Update: dnes vyšla už třetí vřejná betaverze. Opraveno např. varování o nedostatku volného místa na disku pod WinXP, bug v synchornizaci adesářů (chyba se zástupnými znaky v seznamu synchronizace adresářů). Více v history.txt. Stahovat můžete např. ze Softpedia.com.

Martin Buchta | Kategorie: Internet, IT
| Počet zobrazení: 957

← Líbil se vám článek? Podělte se o něj s přáteli!

 
 

Více v ESET Remote Administrator
Jak vzdáleně odinstalovat McAfee Security Scan Plus pomocí ERA?

McAfee Security Scan Plus je bloatware, který se do počítače natáhne automaticky pokud si nedáte pozor při instalaci bezplatných aplikací...

Zavřít