Přenesení čísla k Vodafone za korunu a blog věnovaný přenositelnosti | Buchtič blog o IT a PC

... je jedním z nejnavštěvovanějších tuzemských blogů zabývajících se IT a češtinami do programů a her. Pokud máte problém nejen
s počítačem pravděpodobně u mě naleznete řešení, případně si o něj napište. Zajímám se rovněž o herní průmysl a internet věcí - každý produkt pořádně prověřím. Přiblížíme si tvorbu webových prezentací a budeme cestovat po světě skrz Google Earth. »

 

Od dnešní půlnoci můžete přejít k jinému mobilnímu operátorovi a ponechat si vaše stávající číslo. Poslední, kdo ještě neoznámil cenu, kterou za to zaplatíte, byl Vodafone. Dnes již víme, že si za to bude účtovat 1Kč bez DHP (1,19 Kč).
Pokud máte o přenesení zájem, doporučuji navštívit nově založený blog o Přenositelnosti, který spravují redaktoři internetového deníku MobilMania.cz. Dozvíte se tam spoustu užitečných věcí, na co si dát pozor atd.
Já přenesení čísla nevyužiji, protože jsem spokojeným zákazníkem Eurotelu. SMSky posílám za 10haléřů a extrémně nevolám, takže si bohatě vystačím s tarifem FunGo 🙂 .

Martin Buchta | Kategorie: Mobil & tablet
| Počet zobrazení: 832

← Líbil se vám článek? Podělte se o něj s přáteli!

 
  • Taky taky sms za 0,1Kč? 🙂 Je to dost fajn, útrata za poslední měsíc tak cca 15,- ;D

  • to: Lord AgEnt
    přesně tak.. nemá to chybu 🙂 .. a aby se neřeklo, tak občas pošlu i normální sms, tak 2 za měsíc 😀

 

Více v Češtiny
Česká lokalizace Microsoft Outlook pro iOS se nepovedla

Nedávno jsme si ukázali, že outsourcování překladu aplikací a her má také své stinné stránky. Čerstvým důkazem je nově vydaný...

Zavřít