Úprava loga | Buchtič blog o IT a PC

... je jedním z nejnavštěvovanějších tuzemských blogů zabývajících se IT a češtinami do programů a her. Pokud máte problém nejen
s počítačem pravděpodobně u mě naleznete řešení, případně si o něj napište. Zajímám se rovněž o herní průmysl a internet věcí - každý produkt pořádně prověřím. Přiblížíme si tvorbu webových prezentací a budeme cestovat po světě skrz Google Earth. »

 

Úprava loga

9 Led 2006

Když jsem dnes při hodině IKT zasurfoval na tento blog, tak jsem se zhrozil, jak vypadá nadpis. Písmo Times New Roman, zarovnané do horního pravého rohu. Doma se mě to zobrazovalo dobře a nikdo nic neříkal. Vlastně mě ani nenapadlo, že je to nějaké nestandardní písmo, protože sem si žádné navíc neinstaloval. Z tohoto důvodu jsem dnes text zakomponoval do obrázku. Takže nyní nemůže být i nikoho problém se zobrazením.

Martin Buchta | Kategorie: Ze života
| Počet zobrazení: 898

← Líbil se vám článek? Podělte se o něj s přáteli!

 
  • Nemůžu si pomoct, ale ten text je na tom obrázku velmi nečitelný. Navíc mi ten obrázek jako podklad loga vůbec barevně neladí ke zbytku designu blogu.

  • Jech

    mno neni to nic moc no:) ..ale nejlepsi je to „Buchtic’s“ …loooool

  • když se na to tak s odstupem koukám, tak to není zas tak sqělý, jak to původně vypadlo.. nejspíš vytvořim něco nového..

 

Více v Češtiny
Česká lokalizace Microsoft Outlook pro iOS se nepovedla

Nedávno jsme si ukázali, že outsourcování překladu aplikací a her má také své stinné stránky. Čerstvým důkazem je nově vydaný...

Zavřít