Streamripper for Winamp | Buchtič blog o IT a PC

... je jedním z nejnavštěvovanějších tuzemských blogů zabývajících se IT a češtinami do programů a her. Pokud máte problém nejen
s počítačem pravděpodobně u mě naleznete řešení, případně si o něj napište. Zajímám se rovněž o herní průmysl a internet věcí - každý produkt pořádně prověřím. Přiblížíme si tvorbu webových prezentací a budeme cestovat po světě skrz Google Earth. »

 

Streamripper for Winamp

29 Pro 2005

Streamripper je plugin do Winamp, který umožňuje připojení ke streamovacím MP3 serverům (např. Shoutcast) a záznam nahrávek jako souborů na pevný disk. Tímto způsobem si můžete například uložit celé vysílání hudební stanice na internetu.
Plugin si můžete stáhnout z streamripper.sourceforge.net. Po nainstalování a spuštění Winampu se kromě standardních oken zobrazí i okno StreamRipperu. Pokud nyní pustíte ShoutCast rádio, StreamRipper si z přehrávače vezme adresu ShoutCast serveru a ripování můžete spustit kliknutím na tlačítko Start. V okně Streamripperu se zobrazuje statistika přijatých dat, název skladby, adresa a typ serveru a datový tok MP3 komprese. Až se vám vysílání přestane líbit, tak jednoduše ripování ukončíte kliknutím na Stop :-). Češtinu do toho pluginu si můžete stáhnout z mého webu.

Martin Buchta | Kategorie: Internet, IT
| Počet zobrazení: 2671

← Líbil se vám článek? Podělte se o něj s přáteli!

 
 


Doporučuji

Osobní blog Dominika Fryče

Podnikový ekonomický software Money se přizpůsobí potřebám vaší společnosti!

Pro efektivní řešení mezd je ideální komplexní mzdový systém Vema.

Tip na spolehlivý podnikový crm systém Altus Vario.

eWay-CRM je spolehlivý software pro řízení projektů. Vyzkoušejte zdarma!

Chytrý mobilní telefon Apple iPhone nabízí vysoký výkon bez kompromisů.

Chcete si vést pohodlně účetnictví online? Se službou iDoklad je to snadné!

 
Více v Internet, IT
Jak převést certifikát ve formátu .PFX do Java KeyStore (JKS) a opačně?

Těžko tomu věřit, ale Java a .NET svět jsou kompatibilní. Proto se dnes naučíme konvertovat Java KeyStore (JKS) na .pfx...

Zavřít