Streamripper for Winamp | Buchtič blog o IT a PC

... je jedním z nejnavštěvovanějších tuzemských blogů zabývajících se IT a češtinami do programů a her. Pokud máte problém nejen
s počítačem pravděpodobně u mě naleznete řešení, případně si o něj napište. Zajímám se rovněž o herní průmysl a internet věcí - každý produkt pořádně prověřím. Přiblížíme si tvorbu webových prezentací a budeme cestovat po světě skrz Google Earth. »

 

Streamripper for Winamp

29 Pro 2005

Streamripper je plugin do Winamp, který umožňuje připojení ke streamovacím MP3 serverům (např. Shoutcast) a záznam nahrávek jako souborů na pevný disk. Tímto způsobem si můžete například uložit celé vysílání hudební stanice na internetu.
Plugin si můžete stáhnout z streamripper.sourceforge.net. Po nainstalování a spuštění Winampu se kromě standardních oken zobrazí i okno StreamRipperu. Pokud nyní pustíte ShoutCast rádio, StreamRipper si z přehrávače vezme adresu ShoutCast serveru a ripování můžete spustit kliknutím na tlačítko Start. V okně Streamripperu se zobrazuje statistika přijatých dat, název skladby, adresa a typ serveru a datový tok MP3 komprese. Až se vám vysílání přestane líbit, tak jednoduše ripování ukončíte kliknutím na Stop :-). Češtinu do toho pluginu si můžete stáhnout z mého webu.

Martin Buchta | Kategorie: Internet, IT
| Počet zobrazení: 2074

← Líbil se vám článek? Podělte se o něj s přáteli!

 
 

Více v ESET Remote Administrator
Jak vzdáleně odinstalovat McAfee Security Scan Plus pomocí ERA?

McAfee Security Scan Plus je bloatware, který se do počítače natáhne automaticky pokud si nedáte pozor při instalaci bezplatných aplikací...

Zavřít