Cactus - spousta vtipů pohromadě | Buchtič blog o IT a PC Buchtič blog

... je jedním z nejnavštěvovanějších tuzemských blogů zabývajících se IT a češtinami do programů a her. Pokud máte problém nejen
s počítačem pravděpodobně u mě naleznete řešení, případně si o něj napište. Zajímám se rovněž o herní průmysl a internet věcí - každý produkt pořádně prověřím. Přiblížíme si tvorbu webových prezentací a budeme cestovat po světě skrz Google Earth. »

 

Cactus – spousta vtipů pohromadě

25 Pro 2005

Tak a máme po Vánocích, byly hezké, ale krátké :-). Ondra mě upozornil na server ftipy.wz.cz, kde naleznete databázi vtipů roztříděných do mnoha kategorií (alkohol, básničky, blondýnky, děti, homosexuálové, manželské, počítačové, sex a láska, školní, zvířátka, žárovky…) a mě napadlo, že by se to mohlo někomu hodit. Vždyť za chvíli je totiž Silvestr a potom Apríl 🙂 . Kromě online prohlížení a hodnocení vtipů, si můžete stáhnout program Cactus, což je vlastně offline verze databáze vtipů serveru ftipy.wz.cz. V současné verzi obsahuje přes 7200 vtipů. Jedná se vlastně o volně šiřitelnou offline verzi databáze vtipů ftipy.wz.cz. Aktuální verze tohoto prográmku se budou autoři vydávat vždy začátkem měsíce.

Martin Buchta | Kategorie: Zábava

← Líbil se vám článek? Podělte se o něj s přáteli!