Konec Atomu 0.3 | Buchtič blog o IT a PC

... je jedním z nejnavštěvovanějších tuzemských blogů zabývajících se IT a češtinami do programů a her. Pokud máte problém nejen
s počítačem pravděpodobně u mě naleznete řešení, případně si o něj napište. Zajímám se rovněž o herní průmysl a internet věcí - každý produkt pořádně prověřím. Přiblížíme si tvorbu webových prezentací a budeme cestovat po světě skrz Google Earth. »

 

Konec Atomu 0.3

22 Pro 2005

O tom, že Atom 0.3 už není validní, jste se mohli už dočíst včera u rADa. Atom 1.0 byl schálen už v září, ale do včerejška jsem tomu nevěnoval pozornost, protože Atom 0.3 byl ještě stále validní. V listopadu byl upraven FeedValidator.org tak, že verze 0.3 už je považována za chybu validace. To mě donutilo k tomu, abych upravil ručně psaný ATOM na mém webu a na třídním webu.
Absolutně nechápu novou verzi. Autorům asi připadlo nezbytné přejmenovat <modified> na <updated> („modifikováno“ na „aktualizováno„), <issued> na <published> („vydáno“ na „publikováno„) a další hrátky se slovy. Nyní už je vše validní, ale strávil jsem u toho zbytečný čas, kvůli „debilním autorům“ Atom formátu.

Martin Buchta | Kategorie: Internet, IT
| Počet zobrazení: 1274

← Líbil se vám článek? Podělte se o něj s přáteli!

 
 


Doporučuji

Osobní blog Dominika Fryče

Podnikový ekonomický software Money se přizpůsobí potřebám vaší společnosti!

Pro efektivní řešení mezd je ideální komplexní mzdový systém Vema.

Tip na spolehlivý podnikový crm systém Altus Vario.

Pro efektivní správu projektů i kontaktů doporučujeme využívat CRM řešení eWay-CRM.

Chytrý mobilní telefon Apple iPhone nabízí vysoký výkon bez kompromisů.

Chcete si vést pohodlně účetnictví online? Se službou iDoklad je to snadné!

 
Více v Internet, IT
Jak převést certifikát ve formátu .PFX do Java KeyStore (JKS) a opačně?

Těžko tomu věřit, ale Java a .NET svět jsou kompatibilní. Proto se dnes naučíme konvertovat Java KeyStore (JKS) na .pfx...

Zavřít