Konec Atomu 0.3 | Buchtič blog o IT a PC

... je jedním z nejnavštěvovanějších tuzemských blogů zabývajících se IT a češtinami do programů a her. Pokud máte problém nejen
s počítačem pravděpodobně u mě naleznete řešení, případně si o něj napište. Zajímám se rovněž o herní průmysl a internet věcí - každý produkt pořádně prověřím. Přiblížíme si tvorbu webových prezentací a budeme cestovat po světě skrz Google Earth. »

 

Konec Atomu 0.3

22 Pro 2005

O tom, že Atom 0.3 už není validní, jste se mohli už dočíst včera u rADa. Atom 1.0 byl schálen už v září, ale do včerejška jsem tomu nevěnoval pozornost, protože Atom 0.3 byl ještě stále validní. V listopadu byl upraven FeedValidator.org tak, že verze 0.3 už je považována za chybu validace. To mě donutilo k tomu, abych upravil ručně psaný ATOM na mém webu a na třídním webu.
Absolutně nechápu novou verzi. Autorům asi připadlo nezbytné přejmenovat <modified> na <updated> („modifikováno“ na „aktualizováno„), <issued> na <published> („vydáno“ na „publikováno„) a další hrátky se slovy. Nyní už je vše validní, ale strávil jsem u toho zbytečný čas, kvůli „debilním autorům“ Atom formátu.

Martin Buchta | Kategorie: Internet, IT
| Počet zobrazení: 909

← Líbil se vám článek? Podělte se o něj s přáteli!

 
 

Více v ESET Remote Administrator
Jak vzdáleně odinstalovat McAfee Security Scan Plus pomocí ERA?

McAfee Security Scan Plus je bloatware, který se do počítače natáhne automaticky pokud si nedáte pozor při instalaci bezplatných aplikací...

Zavřít