KPF přejmenováno na SKPF a bude nadále zdarma | Buchtič blog o IT a PC

... je jedním z nejnavštěvovanějších tuzemských blogů zabývajících se IT a češtinami do programů a her. Pokud máte problém nejen
s počítačem pravděpodobně u mě naleznete řešení, případně si o něj napište. Zajímám se rovněž o herní průmysl a internet věcí - každý produkt pořádně prověřím. Přiblížíme si tvorbu webových prezentací a budeme cestovat po světě skrz Google Earth. »

 

KPF přejmenováno na SKPF a bude nadále zdarma

20 Pro 2005

Společnost Sunbelt Software oznámila dokončení akvizice produktu Kerio Personal Firewall a Kerio ServerFirewall. Názvy produktů pod novým vlastníkem zůstanou zachovány, ale před současné názvy bude přidán název společnosti Sunbelt. Vznikne tedy Sunbelt Kerio Personal Firewall. Základní verze zůstane i nadále zdarma, takže se nemusíte poohlížet po jiném firewallu.
Významnou novinku je snížení ceny plné verze z 45 dolarů na 19,95 dolarů. V rámci akce, která poběží v prvním čtvrtletí příštího roku bude jen za 14,95 dolarů.

Martin Buchta | Kategorie: Internet, IT
| Počet zobrazení: 764

← Líbil se vám článek? Podělte se o něj s přáteli!

 
  • Tak to je dobrá zpráva, bez KPF bych se na internetu už snad ani neodvážil.

  • to: Timy
    to máš pravdu.. na internetu není bezpečno..

 

Více v Češtiny
Česká lokalizace Microsoft Outlook pro iOS se nepovedla

Nedávno jsme si ukázali, že outsourcování překladu aplikací a her má také své stinné stránky. Čerstvým důkazem je nově vydaný...

Zavřít