Poprvé jsem vyhrál v soutěži | Buchtič blog o IT a PC

... je jedním z nejnavštěvovanějších tuzemských blogů zabývajících se IT a češtinami do programů a her. Pokud máte problém nejen
s počítačem pravděpodobně u mě naleznete řešení, případně si o něj napište. Zajímám se rovněž o herní průmysl a internet věcí - každý produkt pořádně prověřím. Přiblížíme si tvorbu webových prezentací a budeme cestovat po světě skrz Google Earth. »

 

Poprvé jsem vyhrál v soutěži

19 Pro 2005

V pátek jsem ve schránce našel upozornění, že si mám na poště vyzvednout doporučené psaní. Vzhledem k tomu, že bylo mizerné počasí, řekl bych, že ho každý zažil, tak sem nikam nešel a nechal to na dnešek.

Přemýšlel jsem, co by to mohlo být, ale nic mě nenapadlo, protože všechno, co jsem objednával, už přišlo a navíc na lístku nebylo napsáno, že by chtěli peníze.
Tak jsem si naplánoval, že přijedu ze školy, tak skočím na poštu. Samozřejmě jsem na to zapomněl a vzpomněl si, až když jsem odemykal dveře od bytu 🙂 . Tak jsem si hodil tašku domů a šel jsem tedy na poštu. Po desetiminutovém čekání, jsem se konečně dostal na řadu. Poté jsem ještě dvě minuty strávil u okýnka, z čehož 1,5minuty hledala zásilku. Nakonec mi zásilku vydali a mohl jsem jít domů.
Jako odesílatel bylo uvedeno vydavatelství Computer Press. Cestou jsem přemýšlel, co mi to asi posílají. Knížku jsem si žádnou neobjednával, a jelikož jsem registrován, tak mě napadlo, že by to mohl být katalog. Doma jsem obálku rozdělal a byl jsem mile překvapen. Bylo to DVD s filmem Příběhy obyčejného šílenství. Vyhrál jsem ho, protože jsem vyplnil anketu z časopisu Domácí kino Podzim 2005 a měl jsem štěstí a byl vylosován. V každém případě jsem rád, protože nemusím shánět tolik dárků k Vánocům 🙂 . Už mi zbývají jen dva. To sou věci, je to poprvé, kdy jsem něco vyhrál v soutěži.

Martin Buchta | Kategorie: Ze života
| Počet zobrazení: 1076

← Líbil se vám článek? Podělte se o něj s přáteli!

 
 

Více v ESET Remote Administrator
Jak vzdáleně odinstalovat McAfee Security Scan Plus pomocí ERA?

McAfee Security Scan Plus je bloatware, který se do počítače natáhne automaticky pokud si nedáte pozor při instalaci bezplatných aplikací...

Zavřít