Nejvíce legální hudby stahují v Evropě Britové | Buchtič blog o IT a PC Buchtič blog

... je jedním z nejnavštěvovanějších tuzemských blogů zabývajících se IT a češtinami do programů a her. Pokud máte problém nejen
s počítačem pravděpodobně u mě naleznete řešení, případně si o něj napište. Zajímám se rovněž o herní průmysl a internet věcí - každý produkt pořádně prověřím. Přiblížíme si tvorbu webových prezentací a budeme cestovat po světě skrz Google Earth. »

 

Nejvíce legální hudby stahují v Evropě Britové

16 Pro 2005

Britové stahují podle zjištění společnosti Motorola nejvíce hudby po internetu v západní Evropě. Platí za to 75 pencí (asi 40 korun) měsíčně, což je třikrát více než Němci, Italové nebo Francouzi. Podle studie, kterou si firma nechala udělat, vlastní čtvrtina Britů digitální přehrávač hudby, čímž se řadí na druhé místo za Španěly. V Británii je nejvíce lidí ve věkové skupině nad 50 let, kteří taková zařízení používají, a sice 21%.
Naopak rozdíl mezi přístupem obou pohlaví výzkum nezaznamenal žádný. Ještě v roce 1995 měli muži dvakrát více elektronických zařízení než ženy. Podle nedávného průzkumu asociace European Interactive Advertising Association (EIAA) tráví Britové na internetu 11 hodin týdně, což je v Evropě řadí spolu se Španěly na druhé místo. Nejvíce času věnují internetu Francouzi s 13 hodinami týdně, evropský průměr je deset a čtvrt hodiny.
Zdroj: DigiWeb.cz
Můj komentář: tak to je možné opravdu pouze v západních zemích 😉

Martin Buchta | Kategorie: Internet, IT

← Líbil se vám článek? Podělte se o něj s přáteli!