Sledujte Big Brothera celý den zadarmo! | Buchtič blog o IT a PC

... je jedním z nejnavštěvovanějších tuzemských blogů zabývajících se IT a češtinami do programů a her. Pokud máte problém nejen
s počítačem pravděpodobně u mě naleznete řešení, případně si o něj napište. Zajímám se rovněž o herní průmysl a internet věcí - každý produkt pořádně prověřím. Přiblížíme si tvorbu webových prezentací a budeme cestovat po světě skrz Google Earth. »

 

Sledujte Big Brothera celý den zadarmo!

13 Pro 2005

Velký Bratr zpřístupnil live vysílání po internetu zadarmo! Sledujte poslední týden před velkým finále non-stop! Služba Big Brother Live je nyní přístupná i těm, kteří mají hluboko do kapsy. Po připojení automaticky získáte licenci zdarma – a to až do samotného finále, které proběhne v neděli 18. prosince. Uvidíte mnohem víc, než v televizním vysílání. Nenechte si proto ujít jedinečné okamžiky a možnost sledovat dění v domě Velkého bratra na internetu po celých 24 hodin! Více na bigbrother.seznam.cz.
Můj komentář: poté co skončili VyVolení chce NOVA přilákat diváky. Jen aby už skončil i BB, aby konečně v televizi dávali něco lepšího něž tyhle „trapárny„.

Martin Buchta | Kategorie: Hudba, TV
| Počet zobrazení: 864

← Líbil se vám článek? Podělte se o něj s přáteli!

 
 

Více v ESET Remote Administrator
Jak vzdáleně odinstalovat McAfee Security Scan Plus pomocí ERA?

McAfee Security Scan Plus je bloatware, který se do počítače natáhne automaticky pokud si nedáte pozor při instalaci bezplatných aplikací...

Zavřít