Óčko přes UMTS v mobilu | Buchtič blog o IT a PC Buchtič blog

... je jedním z nejnavštěvovanějších tuzemských blogů zabývajících se IT a češtinami do programů a her. Pokud máte problém nejen
s počítačem pravděpodobně u mě naleznete řešení, případně si o něj napište. Zajímám se rovněž o herní průmysl a internet věcí - každý produkt pořádně prověřím. Přiblížíme si tvorbu webových prezentací a budeme cestovat po světě skrz Google Earth. »

 

Óčko přes UMTS v mobilu

2 Pro 2005

Pokud jste klienti Eurotelu, tak od 1. prosince můžete sledovat prostřednictvím sítě UMTS živé vysílání hudební televize Óčko. Sledování programu doplňuje logo služby Eurotel Live! . Vysílání je dostupné celý den a za jeho příjem zaplatíte 20 Kč/den. Eurotel Live! nabízí také dopravní servis v podobě živého vysílání padesáti on-line kamer umístěných na nejfrekventovanějších místech Prahy. Tuto službu si můžete objednat za zaváděcí cenu 1 Kč za minutu. Služba je dostupná pro mobily třetí generace v Praze a části Brna, do dvou let by mělo být podle šéfa strategie a rozvoje produktů Stanislava Kůry pokryto padesát procent populace.

Martin Buchta | Kategorie: Mobil & tablet

← Líbil se vám článek? Podělte se o něj s přáteli!