Otestujte se na Atlasu | Buchtič blog o IT a PC

... je jedním z nejnavštěvovanějších tuzemských blogů zabývajících se IT a češtinami do programů a her. Pokud máte problém nejen
s počítačem pravděpodobně u mě naleznete řešení, případně si o něj napište. Zajímám se rovněž o herní průmysl a internet věcí - každý produkt pořádně prověřím. Přiblížíme si tvorbu webových prezentací a budeme cestovat po světě skrz Google Earth. »

 

Otestujte se na Atlasu

30 Lis 2005

Portál Atlas.cz spustil další službu. Jsou testy a jsou rozděleny do šesti kategorií: Znalosti a IQ, Peníze a kariéra, Vztahy a sex, Společnost, Duše a těloŽivotní styl. Některé testy jsou označeny ikonkou, že jsou určeny ženám či mužům. Okamžitě po vyplnění testu se zobrazuje hodnocení a rovněž informace o tom, kolik procent uživatelů dosáhlo stejného hodnocení.
Každý všední den se na stránkách objeví jeden nový test a předchozí budou archivovány. O tom, v jaké oblasti bude přibývat nových testů, nejvíce rozhodete vy návštěvníci. V současné době je k dispozici téměř třicet testů ze všech oblastí. Obsah služby připravuje redakce Atlasu ve spolupráci s odborníky. Více na Medowin blogu.

Martin Buchta | Kategorie: Internet, IT
| Počet zobrazení: 866

← Líbil se vám článek? Podělte se o něj s přáteli!

 
 

Více v ESET Remote Administrator
Jak vzdáleně odinstalovat McAfee Security Scan Plus pomocí ERA?

McAfee Security Scan Plus je bloatware, který se do počítače natáhne automaticky pokud si nedáte pozor při instalaci bezplatných aplikací...

Zavřít