Otestujte se na Atlasu | Buchtič blog o IT a PC Buchtič blog

... je jedním z nejnavštěvovanějších tuzemských blogů zabývajících se IT a češtinami do programů a her. Pokud máte problém nejen
s počítačem pravděpodobně u mě naleznete řešení, případně si o něj napište. Zajímám se rovněž o herní průmysl a internet věcí - každý produkt pořádně prověřím. Přiblížíme si tvorbu webových prezentací a budeme cestovat po světě skrz Google Earth. »

 

Otestujte se na Atlasu

30 Lis 2005

Portál Atlas.cz spustil další službu. Jsou testy a jsou rozděleny do šesti kategorií: Znalosti a IQ, Peníze a kariéra, Vztahy a sex, Společnost, Duše a těloŽivotní styl. Některé testy jsou označeny ikonkou, že jsou určeny ženám či mužům. Okamžitě po vyplnění testu se zobrazuje hodnocení a rovněž informace o tom, kolik procent uživatelů dosáhlo stejného hodnocení.
Každý všední den se na stránkách objeví jeden nový test a předchozí budou archivovány. O tom, v jaké oblasti bude přibývat nových testů, nejvíce rozhodete vy návštěvníci. V současné době je k dispozici téměř třicet testů ze všech oblastí. Obsah služby připravuje redakce Atlasu ve spolupráci s odborníky. Více na Medowin blogu.

Martin Buchta | Kategorie: Internet, IT

← Líbil se vám článek? Podělte se o něj s přáteli!