Jak obejít FUP Telecomu | Buchtič blog o IT a PC

... je jedním z nejnavštěvovanějších tuzemských blogů zabývajících se IT a češtinami do programů a her. Pokud máte problém nejen
s počítačem pravděpodobně u mě naleznete řešení, případně si o něj napište. Zajímám se rovněž o herní průmysl a internet věcí - každý produkt pořádně prověřím. Přiblížíme si tvorbu webových prezentací a budeme cestovat po světě skrz Google Earth. »

 

Jak obejít FUP Telecomu

29 Lis 2005

Kámoš mi poslal návod, jak obejít příšerný FUP Telecomu (nyní Telefónica O2). Upozorňuji, že se jedná o nepotvrzenou informaci !!! a pokud si tím způsobíte nějaké problémy, tak mě z toho vynechte, díky :-).

Každý kdo má od Telecomu ADSL asi ví, že si může kontrolovat svoje FUP na konto.telecom.cz. Postupem, kterým jde obejít jejich FUP je trochu pro vaše PC náročnější, ale schválně jsem to otestoval.

Takže v pátek, kdy se vám obnoví interval, si prostě zapněte PC. Je totiž svěží internet a začněte prostě stahovat jako diví. Stahujte ale pořád a pořád, třeba já takhle pořád stahuji přes DC filmy a už jich mám habaděj. Mám od Telecomu 2Mbit a celý týden jedu v pohodě, ale pozor !!! , nesmíte resetnout net, takže nevypínat PC. Pro ty, kterým se to zdá náročné, tak si nechte třeba od pátku zapnuté PC až do pondělí, nastavte si spoustu věcí ke stáhnutí a vše se vám stáhne a v pondělí budete mít plnou rychlost. Jakmile resetnete net (odpojíte se) a třeba hned se připojíte, tak se vám do 24 hodin sníží rychlost internetu, na rychlost, která se odvíjí podle toho, kolik jste toho stáhli a jakou máte rychlost od Telecomu. Takže do toho a stahujte. Mě se to takhle krásně daří.

Ještě jednou upozorňuji, že se jedná o nepotvrzenou informaci !!! a pokud si tím způsobíte problémy, tak mě z toho vynechte, díky !!! Díky Jechovi za návod 😉 .

Související články:

Martin Buchta | Kategorie: Ze života
| Počet zobrazení: 5282

← Líbil se vám článek? Podělte se o něj s přáteli!

 
 


Doporučuji

Osobní blog Dominika Fryče

Podnikový ekonomický software Money se přizpůsobí potřebám vaší společnosti!

Pro efektivní řešení mezd je ideální komplexní mzdový systém Vema.

Tip na spolehlivý podnikový crm systém Altus Vario.

Pro efektivní správu projektů i kontaktů doporučujeme využívat CRM řešení eWay-CRM.

Chytrý mobilní telefon Apple iPhone nabízí vysoký výkon bez kompromisů.

Chcete si vést pohodlně účetnictví online? Se službou iDoklad je to snadné!

 
Více v Internet, IT
Jak převést certifikát ve formátu .PFX do Java KeyStore (JKS) a opačně?

Těžko tomu věřit, ale Java a .NET svět jsou kompatibilní. Proto se dnes naučíme konvertovat Java KeyStore (JKS) na .pfx...

Zavřít