Mám tu vir na Symbiana | Buchtič blog o IT a PC

... je jedním z nejnavštěvovanějších tuzemských blogů zabývajících se IT a češtinami do programů a her. Pokud máte problém nejen
s počítačem pravděpodobně u mě naleznete řešení, případně si o něj napište. Zajímám se rovněž o herní průmysl a internet věcí - každý produkt pořádně prověřím. Přiblížíme si tvorbu webových prezentací a budeme cestovat po světě skrz Google Earth. »

 

Mám tu vir na Symbiana

23 Lis 2005

Dnes v ranních hodinách mi přišla MMS. Na tom by nebylo nic divné ho, kdyby v MMS nestálo: 3DGame from me. It is FREE ! a jako příloha soubor commw.sis.

Bohužel nemám mobil s operačním systémem Symbian a také nejsem tak blbej, abych to otevřel. Po nakopírování souboru do PC, okamžitě vyskočilo varovné hlášení NOD32:

Celkem originální název souboru, stejný jako název viru 🙂 .
BTW: nevíte komu patří číslo: 723923887 ? To je odesílatel té MMS.

Martin Buchta | Kategorie: Ze života
| Počet zobrazení: 797

← Líbil se vám článek? Podělte se o něj s přáteli!

 
  • aaaa

    asaaa

  • Rady

    Na moji nokii to prislo taky, ale bohuzel take nema symbian. Mam jeste SE P910 chtel jsem to vyzkouset na nem, ale nemam jak to tam dostat (nejde to preposlat a ani poslat pres irdu)jenom by me zajimalo co by se stalo kdyby jsem to otvrel v P910. Nema jeste nekdo s tim zkusenosti?

  • ARNY

    TAKY MI PŘIŠEL,NAŠTESTI NEMAM SYMBIANA,NOKIE,A ČISLO,,,724195644,,,AT SI HRAJOU,ALE NE MOC DLOUHO

 

Více v Češtiny
Česká lokalizace Microsoft Outlook pro iOS se nepovedla

Nedávno jsme si ukázali, že outsourcování překladu aplikací a her má také své stinné stránky. Čerstvým důkazem je nově vydaný...

Zavřít