Google Analytics | Buchtič blog o IT a PC

... je jedním z nejnavštěvovanějších tuzemských blogů zabývajících se IT a češtinami do programů a her. Pokud máte problém nejen
s počítačem pravděpodobně u mě naleznete řešení, případně si o něj napište. Zajímám se rovněž o herní průmysl a internet věcí - každý produkt pořádně prověřím. Přiblížíme si tvorbu webových prezentací a budeme cestovat po světě skrz Google Earth. »

 

Google Analytics

22 Lis 2005

Komplexní nástroj pro analýzu návštěvnosti vašich webových stránek, který je založen na dříve placeném systému URCHIN. Google ho dává k dispozici zcela zdarma, jen nesmíte mít měsíčně více jak pět milionů návštěv. V tom případě by vás to stálo celých pět dolarů 🙂 .

Google analytics jsem nainstaloval na tento blog a svůj web už před týdnem. Dnes sem konečně dostal první data. Google zřejmě nebyl připraven na enormní zájem uživatelů o jeho novou službu a proto systém krátce po spuštění spadl. Několik dní po spuštění přestal přijímat nové uživatele a nyní už nemůžete ve svém účtu přidávat další weby. Ještě, že jsem to stihl.
Na konec screenů jak vypadají grafy:

Pro zařazení do systému potřebujete účet na Gmailu, proto připomínám, že mám volné pozvánky. Více informací o této službě nalezente na Filově blogu.

Martin Buchta | Kategorie: Internet, IT
| Počet zobrazení: 733

← Líbil se vám článek? Podělte se o něj s přáteli!

 
 

Více v ESET Remote Administrator
Jak vzdáleně odinstalovat McAfee Security Scan Plus pomocí ERA?

McAfee Security Scan Plus je bloatware, který se do počítače natáhne automaticky pokud si nedáte pozor při instalaci bezplatných aplikací...

Zavřít