Mozilla Thunderbird 1.5 RC1 | Buchtič blog o IT a PC

... je jedním z nejnavštěvovanějších tuzemských blogů zabývajících se IT a češtinami do programů a her. Pokud máte problém nejen
s počítačem pravděpodobně u mě naleznete řešení, případně si o něj napište. Zajímám se rovněž o herní průmysl a internet věcí - každý produkt pořádně prověřím. Přiblížíme si tvorbu webových prezentací a budeme cestovat po světě skrz Google Earth. »

 

Mozilla Thunderbird 1.5 RC1

5 Lis 2005

Dnes vyšla nová verze poštovního klienta. Jedná se o vývojovou verzi, a proto není určena běžným uživatelům. Co se změnilo v nové verzi si můžete přečíst v changelogu. Např. vylepšena kontrola pravopisu, změněna úvodní stránka Stahovat můžete verzi pro Windows, LinuxMacOS.
Oproti Firefoxu 1.5 RC1 jsou změny k lepšímu. Aby spuštěný FF zabíral 40MB paměti (bez jediné záložky), to nepovažuji za normální a změnu k lepšímu.

Martin Buchta | Kategorie: Internet, IT
| Počet zobrazení: 741

← Líbil se vám článek? Podělte se o něj s přáteli!

 
  • Firefox 1.5RC1 je mnohem lepší než Firefox 1. Podporuje SVG, byla zlepšena podpora CSS, opraveny některé bugy,… A kdYž mluvíš o té RAMce, na co ji jinak máš, když nechceš, aby v ní něco bylo. Jasně, někdy má FF s RAM problémy (třeba při hodně otevřených obrázcích nebo několika Flashemi), ale je to spíše chyba OS (Windows), protože na Linuxu Firefox s pamětí nemá žádné problémy.

 

Více v Nezařazené
Jak zprovoznit TeamViewer na Windows 10?

TeamViewer 11 je plně kompatibilní s Windows 10 a již není nutné provádět žádné ruční zásahy do registru systému. Dokonce...

Zavřít