Mozilla Thunderbird 1.5 RC1 | Buchtič blog o IT a PC

... je jedním z nejnavštěvovanějších tuzemských blogů zabývajících se IT a češtinami do programů a her. Pokud máte problém nejen
s počítačem pravděpodobně u mě naleznete řešení, případně si o něj napište. Zajímám se rovněž o herní průmysl a internet věcí - každý produkt pořádně prověřím. Přiblížíme si tvorbu webových prezentací a budeme cestovat po světě skrz Google Earth. »

 

Mozilla Thunderbird 1.5 RC1

5 Lis 2005

Dnes vyšla nová verze poštovního klienta. Jedná se o vývojovou verzi, a proto není určena běžným uživatelům. Co se změnilo v nové verzi si můžete přečíst v changelogu. Např. vylepšena kontrola pravopisu, změněna úvodní stránka Stahovat můžete verzi pro Windows, LinuxMacOS.
Oproti Firefoxu 1.5 RC1 jsou změny k lepšímu. Aby spuštěný FF zabíral 40MB paměti (bez jediné záložky), to nepovažuji za normální a změnu k lepšímu.

Martin Buchta | Kategorie: Internet, IT
| Počet zobrazení: 890

← Líbil se vám článek? Podělte se o něj s přáteli!

 
  • Firefox 1.5RC1 je mnohem lepší než Firefox 1. Podporuje SVG, byla zlepšena podpora CSS, opraveny některé bugy,… A kdYž mluvíš o té RAMce, na co ji jinak máš, když nechceš, aby v ní něco bylo. Jasně, někdy má FF s RAM problémy (třeba při hodně otevřených obrázcích nebo několika Flashemi), ale je to spíše chyba OS (Windows), protože na Linuxu Firefox s pamětí nemá žádné problémy.

 

Více v ESET Remote Administrator
Jak vzdáleně odinstalovat McAfee Security Scan Plus pomocí ERA?

McAfee Security Scan Plus je bloatware, který se do počítače natáhne automaticky pokud si nedáte pozor při instalaci bezplatných aplikací...

Zavřít