Animace fotbalových situací ve 3D | Buchtič blog o IT a PC

... je jedním z nejnavštěvovanějších tuzemských blogů zabývajících se IT a češtinami do programů a her. Pokud máte problém nejen
s počítačem pravděpodobně u mě naleznete řešení, případně si o něj napište. Zajímám se rovněž o herní průmysl a internet věcí - každý produkt pořádně prověřím. Přiblížíme si tvorbu webových prezentací a budeme cestovat po světě skrz Google Earth. »

 

Animace fotbalových situací ve 3D

3 Lis 2005

Chcete si přehrát gólové situace a další zajímavé momenty vybraných fotbalových zápasů? Tak právě pro vás je novinka, kterou vám přináší server iDNES.cz.

V 3D přehrávači si můžete akce prohlížet z několika pohledů, vedle tradičních pozic televizních kamer lze na hru nahlížet i očima fotbalistů, míče i atraktivním pohledem létající kamery. Ovladačem rychlosti lze nastavit zpomalený pohyb na jednu polovinu, čtvrtinu a osminu skutečné rychlosti. Potřebujete k tomu internetový prohlížeč s aktuální verzí pluginu Shockwave a PC s touto minimální konfigurací: CPU P4, 256MB RAM a 64MB grafická karta.
Pokud vás tato služba zaujala, tak zasurfujte na fotbal.idnes.cz. Pokud nemáte Shockwave plugin, tak si ho stáhněte.

Martin Buchta | Kategorie: Internet, IT
| Počet zobrazení: 729

← Líbil se vám článek? Podělte se o něj s přáteli!

 
  • Hm, to zní dobře.

  • Radek

    pozor na flesh rady 8.0.22.0 nespolupracuje moc dobre s operou9

 

Více v Nezařazené
Jak zprovoznit TeamViewer na Windows 10?

TeamViewer 11 je plně kompatibilní s Windows 10 a již není nutné provádět žádné ruční zásahy do registru systému. Dokonce...

Zavřít