Animace fotbalových situací ve 3D | Buchtič blog o IT a PC

... je jedním z nejnavštěvovanějších tuzemských blogů zabývajících se IT a češtinami do programů a her. Pokud máte problém nejen
s počítačem pravděpodobně u mě naleznete řešení, případně si o něj napište. Zajímám se rovněž o herní průmysl a internet věcí - každý produkt pořádně prověřím. Přiblížíme si tvorbu webových prezentací a budeme cestovat po světě skrz Google Earth. »

 

Animace fotbalových situací ve 3D

3 Lis 2005

Chcete si přehrát gólové situace a další zajímavé momenty vybraných fotbalových zápasů? Tak právě pro vás je novinka, kterou vám přináší server iDNES.cz.

V 3D přehrávači si můžete akce prohlížet z několika pohledů, vedle tradičních pozic televizních kamer lze na hru nahlížet i očima fotbalistů, míče i atraktivním pohledem létající kamery. Ovladačem rychlosti lze nastavit zpomalený pohyb na jednu polovinu, čtvrtinu a osminu skutečné rychlosti. Potřebujete k tomu internetový prohlížeč s aktuální verzí pluginu Shockwave a PC s touto minimální konfigurací: CPU P4, 256MB RAM a 64MB grafická karta.
Pokud vás tato služba zaujala, tak zasurfujte na fotbal.idnes.cz. Pokud nemáte Shockwave plugin, tak si ho stáhněte.

Martin Buchta | Kategorie: Internet, IT
| Počet zobrazení: 978

← Líbil se vám článek? Podělte se o něj s přáteli!

 
 

Více v ESET Remote Administrator
Jak vzdáleně odinstalovat McAfee Security Scan Plus pomocí ERA?

McAfee Security Scan Plus je bloatware, který se do počítače natáhne automaticky pokud si nedáte pozor při instalaci bezplatných aplikací...

Zavřít