Big Brother live rádio zadarmo! | Buchtič blog o IT a PC

... je jedním z nejnavštěvovanějších tuzemských blogů zabývajících se IT a češtinami do programů a her. Pokud máte problém nejen
s počítačem pravděpodobně u mě naleznete řešení, případně si o něj napište. Zajímám se rovněž o herní průmysl a internet věcí - každý produkt pořádně prověřím. Přiblížíme si tvorbu webových prezentací a budeme cestovat po světě skrz Google Earth. »

 

Big Brother live rádio zadarmo!

15 Říj 2005

Chcete slyšet, co se děje v domě Big Brother po celých 24 hodin? Pak si nalaďte BIG BROTHER LIVE RÁDIO. 3 dny bude hrát grátis! BIG BROTHER LIVE RÁDIO Vám umožní po celých 24 hodin sledovat dění v domě. Z důvodu pravidelných návštěv stránek bigbrother.seznam.cz se Seznam s Velkým bratrem rozhodl pustit vysílání zadarmo. Ve dnech 17. až 19. října můžete poslouchat, aniž byste zaplatili jedinou korunu! Bombou je, že na rozdíl od videa, rádio pojede i těm, kteří nemají rychlejší připojení k internetu. Dokonce i přes GPRS by neměl být problém poslouchat, co se děje v domě Velkého bratra.

Martin Buchta | Kategorie: Hudba, TV
| Počet zobrazení: 909

← Líbil se vám článek? Podělte se o něj s přáteli!

 
  • tomahawk

    To je celkem zajímavýMožná i my ne zrovna velcí příznivci Big Brothera si poslechneme co se děje ve ville.Určitě to sice budou samý kraviny,ale když je to zadarmo proč to nezkusit,že?

  • to mas blog fakt na picu nic tu nemas si uplne vyjebany

  • Na webu http://www.skyone.estranky.cz můžeš koukat na pořad BIG BROTHER z Brazílie a Velké Británie. Pokud neprobíhá přenos je vysílán pořad AMERICAN IDOL. BIG BROTHER se přehráva v přehrávači FLASH.

 

Více v ESET Remote Administrator
Jak vzdáleně odinstalovat McAfee Security Scan Plus pomocí ERA?

McAfee Security Scan Plus je bloatware, který se do počítače natáhne automaticky pokud si nedáte pozor při instalaci bezplatných aplikací...

Zavřít