Big Brother live rádio zadarmo! | Buchtič blog o IT a PC

... je jedním z nejnavštěvovanějších tuzemských blogů zabývajících se IT a češtinami do programů a her. Pokud máte problém nejen
s počítačem pravděpodobně u mě naleznete řešení, případně si o něj napište. Zajímám se rovněž o herní průmysl a internet věcí - každý produkt pořádně prověřím. Přiblížíme si tvorbu webových prezentací a budeme cestovat po světě skrz Google Earth. »

 

Big Brother live rádio zadarmo!

15 Říj 2005

Chcete slyšet, co se děje v domě Big Brother po celých 24 hodin? Pak si nalaďte BIG BROTHER LIVE RÁDIO. 3 dny bude hrát grátis! BIG BROTHER LIVE RÁDIO Vám umožní po celých 24 hodin sledovat dění v domě. Z důvodu pravidelných návštěv stránek bigbrother.seznam.cz se Seznam s Velkým bratrem rozhodl pustit vysílání zadarmo. Ve dnech 17. až 19. října můžete poslouchat, aniž byste zaplatili jedinou korunu! Bombou je, že na rozdíl od videa, rádio pojede i těm, kteří nemají rychlejší připojení k internetu. Dokonce i přes GPRS by neměl být problém poslouchat, co se děje v domě Velkého bratra.

Martin Buchta | Kategorie: Hudba, TV
| Počet zobrazení: 822

← Líbil se vám článek? Podělte se o něj s přáteli!

 
  • tomahawk

    To je celkem zajímavýMožná i my ne zrovna velcí příznivci Big Brothera si poslechneme co se děje ve ville.Určitě to sice budou samý kraviny,ale když je to zadarmo proč to nezkusit,že?

  • to mas blog fakt na picu nic tu nemas si uplne vyjebany

  • Na webu http://www.skyone.estranky.cz můžeš koukat na pořad BIG BROTHER z Brazílie a Velké Británie. Pokud neprobíhá přenos je vysílán pořad AMERICAN IDOL. BIG BROTHER se přehráva v přehrávači FLASH.

 

Více v Češtiny
Česká lokalizace Microsoft Outlook pro iOS se nepovedla

Nedávno jsme si ukázali, že outsourcování překladu aplikací a her má také své stinné stránky. Čerstvým důkazem je nově vydaný...

Zavřít