Hurá, mám nové připojení! Pryč od NSYSu | Buchtič blog o IT a PC

... je jedním z nejnavštěvovanějších tuzemských blogů zabývajících se IT a češtinami do programů a her. Pokud máte problém nejen
s počítačem pravděpodobně u mě naleznete řešení, případně si o něj napište. Zajímám se rovněž o herní průmysl a internet věcí - každý produkt pořádně prověřím. Přiblížíme si tvorbu webových prezentací a budeme cestovat po světě skrz Google Earth. »

 

Hurá, mám nové připojení! Pryč od NSYSu

7 Říj 2005

WiFi

V minulém článku sem vám popsal praktiky firmy NSYS. Od té společnosti sem odstoupil a sehnal si lepšího providera.

Po tom co jsem mu nekonečně krát volal tak se nakonec v pátek dostavil. Otočili jsme anténu a nastavili ovislink.
Bohužel se to nepovedlo, a tak si ho odvezl. Přes víkend překvapivě nepracuje tak ho nastavil až v pondělí. V pondělí jsem ho připojil a byl sem zase on-line! Ale jen chvíli.
Nějak to padalo. Tak sem předělal anténu výš (stál sem dobrou půlhodinu na střeše, na špičkách, s rukama nad hlavou). A vono nic, ješte asi 20x sem vylezl na střechu a všelijak natáčel anténu. Pak se to nakonec rozběhlo. Zavolal jsem providerovi že už to mám a on mi řekl že byly na páteřní síti výpadky (tzn. že sem s tou antenou hejbal naprosto zbytečně). Ale sláva mám zase net! Přes den sice jen 128 kbit ale přes noc to pouští naplno a vesele stahuju 100kB/s. První noc jsem stáhnul 2GB, což je nesrovnatelné s porovnáním od firmy NSYS (300 MB/noc). A nyní mě to stojí jen 400 Kč takže sem naprosto spokojen.
********************
Rada na závěr:
Snažte se, třeba taky najdete lepšího providera. Hodně stěstí.
V případě nejasností kontaktujte autora článku na JechK@seznam.cz.

Martin Buchta | Kategorie: Internet, IT
| Počet zobrazení: 1250

← Líbil se vám článek? Podělte se o něj s přáteli!

 
 

Více v ESET Remote Administrator
Jak vzdáleně odinstalovat McAfee Security Scan Plus pomocí ERA?

McAfee Security Scan Plus je bloatware, který se do počítače natáhne automaticky pokud si nedáte pozor při instalaci bezplatných aplikací...

Zavřít