Hurá, mám nové připojení! Pryč od NSYSu | Buchtič blog o IT a PC Buchtič blog

... je jedním z nejnavštěvovanějších tuzemských blogů zabývajících se IT a češtinami do programů a her. Pokud máte problém nejen
s počítačem pravděpodobně u mě naleznete řešení, případně si o něj napište. Zajímám se rovněž o herní průmysl a internet věcí - každý produkt pořádně prověřím. Přiblížíme si tvorbu webových prezentací a budeme cestovat po světě skrz Google Earth. »

 

Hurá, mám nové připojení! Pryč od NSYSu

7 Říj 2005

WiFi

V minulém článku sem vám popsal praktiky firmy NSYS. Od té společnosti sem odstoupil a sehnal si lepšího providera.

Po tom co jsem mu nekonečně krát volal tak se nakonec v pátek dostavil. Otočili jsme anténu a nastavili ovislink.
Bohužel se to nepovedlo, a tak si ho odvezl. Přes víkend překvapivě nepracuje tak ho nastavil až v pondělí. V pondělí jsem ho připojil a byl sem zase on-line! Ale jen chvíli.
Nějak to padalo. Tak sem předělal anténu výš (stál sem dobrou půlhodinu na střeše, na špičkách, s rukama nad hlavou). A vono nic, ješte asi 20x sem vylezl na střechu a všelijak natáčel anténu. Pak se to nakonec rozběhlo. Zavolal jsem providerovi že už to mám a on mi řekl že byly na páteřní síti výpadky (tzn. že sem s tou antenou hejbal naprosto zbytečně). Ale sláva mám zase net! Přes den sice jen 128 kbit ale přes noc to pouští naplno a vesele stahuju 100kB/s. První noc jsem stáhnul 2GB, což je nesrovnatelné s porovnáním od firmy NSYS (300 MB/noc). A nyní mě to stojí jen 400 Kč takže sem naprosto spokojen.
********************
Rada na závěr:
Snažte se, třeba taky najdete lepšího providera. Hodně stěstí.
V případě nejasností kontaktujte autora článku na JechK@seznam.cz.

Martin Buchta | Kategorie: Internet, IT
| Počet zobrazení: 1877

← Líbil se vám článek? Podělte se o něj s přáteli!

 
 

Více v Internet, IT
Jak v Internet Explorer skrýt tlačítko, které otevírá Microsoft Edge

Microsoft se neustále snaží tlačit uživatele k používání prohlížeče Microsoft Edge. S příchodem aktualizace označené jako Creators Update propašoval do...

Zavřít