Opera 8.5 zdarma a bez reklam, stahujte | Buchtič blog o IT a PC

... je jedním z nejnavštěvovanějších tuzemských blogů zabývajících se IT a češtinami do programů a her. Pokud máte problém nejen
s počítačem pravděpodobně u mě naleznete řešení, případně si o něj napište. Zajímám se rovněž o herní průmysl a internet věcí - každý produkt pořádně prověřím. Přiblížíme si tvorbu webových prezentací a budeme cestovat po světě skrz Google Earth. »

 

Opera 8.5 zdarma a bez reklam, stahujte

20 Zář 2005

Opera Software dnes vydala novou verzi nejlepšího alternativního webového prohlížeče Opera ve verzi 8.5. Počínaje touto verzí je prohlížeč zcela zdarma a bez reklamního banneru. Se slzou v očích vzpomínám na affiliate program (250x kliknutí na banner s Operou = licence zdarma). Proto jsem také odstranil banner z mého webu. Nedávnou akcí, kde stačilo odeslání emailu pro získání licence, si zřejmě Opera Software chtěla zjitit zájem o tento prohlížeč, pokud by byl free.

Aktuální verzi můžete stahovat zde. Češtinu si můžete stáhnout na operacesky.net. V této verzi češtiny bylo zapracována na nedostatcích na které jsem upozornil :-).

Od tohoto kroku si Opera Software slibuje dotažení Firefoxu, který si mnoho uživatelů oblíbilo, protože je zdarma. Ale není tak dokonalý a rychlý jako Opera :-). Dále také došlo k upravení oficiálních stránek. Podle mě jsou hezčí a uživatelsky přívětivější  (pro stažení toho vynikajícího prohlížeče, vám stačí jenom jedno kliknutí). A na závěr přikládám screenshot mého nastavení Opery.

Opera settings Buchtič

Konfigurace mojí Opery

Martin Buchta | Kategorie: Internet, IT Tipy
| Počet zobrazení: 2323

← Líbil se vám článek? Podělte se o něj s přáteli!

 
 

Více v ESET Remote Administrator
Jak vzdáleně odinstalovat McAfee Security Scan Plus pomocí ERA?

McAfee Security Scan Plus je bloatware, který se do počítače natáhne automaticky pokud si nedáte pozor při instalaci bezplatných aplikací...

Zavřít