17 a nový design webu odložen | Buchtič blog o IT a PC

... je jedním z nejnavštěvovanějších tuzemských blogů zabývajících se IT a češtinami do programů a her. Pokud máte problém nejen
s počítačem pravděpodobně u mě naleznete řešení, případně si o něj napište. Zajímám se rovněž o herní průmysl a internet věcí - každý produkt pořádně prověřím. Přiblížíme si tvorbu webových prezentací a budeme cestovat po světě skrz Google Earth. »

 

17 a nový design webu odložen

8 Dub 2006

Už je to tak. Dnes (8.4.) už je to 17let, co straším na tomto světě 😉 . Shodou okolností mám letos narozeniny ve stejný den, jako jsem se narodil, tedy v sobotu. Případné gratulace pište do komentářů nebo na ICQ. Jediné co neberu jsou květiny 😀 .

Takže odpočinkovou část toho článku bych měl za sebou a teď už vážně. U příležitosti mých narozenin, jsem měl v plánu spustit novou verzi mého webu cestiny.fbi.cz. Stávající design už je tam více jak rok a není nic moc. No byla to vlastně má první práce s CSS. Jenže před měsícem jsem začal pracovat na školním webu projektu Socrates, takže se vše trochu posunulo. Nyní už je práce skoro hotova a nyní se budou pouze psát články a překládat do dalších jazykových mutací, ale od teď už budu pouze zajišťovat jejich zveřejnění a administraci WordPressu 😉 . Web naleznete na adrese sokrates.spsnome.cz a případné připomínky a nápady k designu můžete psát do komentářů.
Pokud mi do toho zase něco nevleze, tak bych měl mít teoreticky čas na vytvoření nového designu, ale nejdéle do měsíce tam bude.

BTW: nemáte někdo pěknou fotku Náchodského zámku? Nejlépe panoramatickou.

Martin Buchta | Kategorie: Ze života
| Počet zobrazení: 1639
Tagy: , ,

← Líbil se vám článek? Podělte se o něj s přáteli!

 
 


Doporučuji

Osobní blog Dominika Fryče

Podnikový ekonomický software Money se přizpůsobí potřebám vaší společnosti!

Pro efektivní řešení mezd je ideální komplexní mzdový systém Vema.

Tip na spolehlivý podnikový crm systém Altus Vario.

Pro efektivní správu projektů i kontaktů doporučujeme využívat CRM řešení eWay-CRM.

Chytrý mobilní telefon Apple iPhone nabízí vysoký výkon bez kompromisů.

Chcete si vést pohodlně účetnictví online? Se službou iDoklad je to snadné!

 
Více v Internet, IT
Jak převést certifikát ve formátu .PFX do Java KeyStore (JKS) a opačně?

Těžko tomu věřit, ale Java a .NET svět jsou kompatibilní. Proto se dnes naučíme konvertovat Java KeyStore (JKS) na .pfx...

Zavřít