Miniaplikace na Plochu Windows pro Rádio Kiss | Buchtič blog | Buchtič blog o IT a PC

... je jedním z nejnavštěvovanějších tuzemských blogů zabývajících se IT a češtinami do programů a her. Pokud máte problém nejen
s počítačem pravděpodobně u mě naleznete řešení, případně si o něj napište. Zajímám se rovněž o herní průmysl a internet věcí - každý produkt pořádně prověřím. Přiblížíme si tvorbu webových prezentací a budeme cestovat po světě skrz Google Earth. »

 

Miniaplikace na Plochu Windows: Rádio Kiss v1.6.1

24 Čec 2012

Rádio Kiss Spousta z vás si psalo o miniaplikaci pro rádio Kiss. Vzhledem k tomu, že nabízí několik stanic rozhodl jsem se vytvořit komplexní aplikaci, kde si můžete mezi jednotlivými stanicemi přepínat. Nyní je tedy dostupná a můžete si své oblíbené rádio poslouchat pohodlně z Plochy a neměla by chybět ani informace o přehrávané skladbě.

 

Jak miniaplikaci nainstalovat

V případě, že se vám stáhne soubor jako zip archiv, změňte příponu na .gadget. Poté už jen stačí normálně spustit, potvrdit instalaci a miniaplikace se automaticky přidá na Plochu. Ještě jednou zdůrazňuji, že miniaplikace funguje pouze ve Windows Vista a vyšších.

Budu rád, za vaše jakékoli připomínky, postřehy, nápady co přidat a vylepšit. Pokud máte zájem o miniaplikaci pro jiné rádio, pište do komentářů nebo mě kontaktujte na email.

Stáhnout miniaplikaci pro online vysílání rádia Kiss na Plochu Windows Vista/7

Další miniaplikace ke stažení

Buchtič | Kategorie: Hudba, TV Programování Windows
| Počet zobrazení: 1707

← Líbil se vám článek? Podělte se o něj s přáteli!

 
  • http://www.facebook.com/milan.kolencik Milan Kolenčík

    Super Miniaplikace..nestěžuji si na ni :)

 

Více v Hudba, TV, Programování, Windows
Miniaplikace na Plochu Windows: Trash rádio v1.6.2

Další miniaplikace potěší opět milovníky rocku/metalu a posluchače Trash rádio. Nyní můžete své oblíbené rádio poslouchat online přímo ze své...

Zavřít